Uwaga!!!

W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół i przedszkoli do dnia 24 maja br., zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się pod koniec czerwca. Szczegółowe informacje w późniejszym terminie.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

%%%%%%%%%%%%%%%%

W związku z wszelkimi obostrzeniami związanymi z pandemią, które Przedszkoli dotyczą do 26 kwietnia, jak na razie termin zebrania z Rodzicami dzieci przyjętych do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021 pozostaje niezmieniony czyli 19 maja2020 r.

Przedłużamy termin regulowania płatności do końca czerwca 2020 r.

O formie i terminie dni adaptacyjnych będziemy rozmawiać na zebraniu majowym.

Proszę o systematyczne sprawdzanie wszelkich informacji.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Wyniki Rekrutacji na rok 2020/2021

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
z dnia 25 marca 2020 r.

Dz.U. 2020 poz. 530

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola na rok 2020/2021

Grupa 3 latków „Krasnalki”

1. Bielecka Lidia
  22. Sztyk Tymon
  23. Witkowski Tobiasz
  24. Zychowski Jan

Dzieci przyjęte do innych grup:

1. Kaczanowski Adam – grupa 4l
  2. Górska Nina – grupa 5l

Lista rezerwowa

1. Ciechomski Tymoteusz
  2. Kozłowska Ewa
  3. Majewska Laura
  4. Stefanowska Zofia
  5. Więch Bruno

************************************************

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2 uprzejmie informujemy, że Rodzice chcąc złożyć wnioski rekrutacyjne do przedszkola,  mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłać skan wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki.

e-mail: przedszkolemsfkomorow@gmail.com

2. Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki po wcześniejszym, telefonicznym powiadomieniu s. dyrektor (22 759 12 75 od godz. 8.00 do 9.00)  Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Przesunięty zostaje również termin składania dokumentów do 6 kwietnia 2020 r. i termin ogłoszenia wyników rekrutacji do 14 kwietnia.

Aby ubiegać się o miejsce w naszym przedszkolu Rodzice muszą dostarczyć następujące dokumenty:

W dogodnym terminie podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola

W okresie rekrutacji:

1. Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola – 1. karta_zgłoszenia_dziecka Komorów

O przyjęciu dziecka do Przedszkola decyduje komisja rekrutacyjna po rozpatrzeniu podań. Dzieci, których starsze rodzeństwo jest absolwentem przedszkola, albo już uczęszcza do przedszkola mają pierwszeństwo w przyjęciu do placówki. W pozostałych przypadkach decyduje data wpłynięcia PODANIA o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz data dostarczenie Karty Zgłoszenia. Podanie potwierdzamy we wrześniu każdego roku, i przed rokiem, w którym dziecko ma rozpocząć uczestnictwo w życiu przedszkolnym.

Rekrutacja „nowych” dzieci rozpoczyna się w miesiącu MARCU i dopiero wówczas należy dostarczyć kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Rodzice dzieci, które już uczęszczają do naszego przedszkola w lutym zobowiązani są do dostarczenia wychowawcy bądź dyrektorowi DEKLARACJI o kontynuacji edukacji w przedszkolu.

Deklaracja kontynuacji –3. Karta Kontynuacji KOMORÓW

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&