Krasnalki – 3 latki

naklejki-krasnal-kid287

To my, Krasnalki! Zapewne  trudno nas poznać na tym zdjęciu, ale to naprawdę MY! Jesteśmy dzielni, troszkę płaczemy, ale to dlatego, że tak bardzo kochamy Mamę i Tatę i za Nimi tęsknimy.
Ale to nie potrwa długo. Zadbają o to: s. Maksymiliana, p. Karolina, p. Kasia, a popołudniami także p. Beatka.  Jest nas niezła gromadka (tak się zrymowało:) Nasza grupa to 10 dziewczynek i 12 chłopców.  Nasze motto to: ciekawi świata, odważni i radośni. Cieszymy się, że możemy poznać nowych kolegów i koleżanki oraz miło spędzić z nimi czas. A jeśli już mowa o czasie, to najwięcej spędzamy go na zabawę. Czy to razem czy z naszymi nauczycielami – najważniejsze to uczyć się poprzez zabawę. Naprawdę dużo się u nas dzieje, a wszystko to jest dla nas nowe i ciekawe. Mamy zamiar poznać i doświadczyć nowych rzeczy, odkrywać świat na wszelkie możliwe sposoby i rozwijać to co w nas najpiękniejsze. Życzcie nam powodzenia 🙂

Delfinki – 4 latki

**************************************************************

kolorowy-motylek-2-kolorowa-naklejka-dla-dzieci-pokoj-dzieciecyMotylki – 5 latki

„Motylki to my!”

To my Motylki. Mamy już po 5 lat. Jest nas w grupie 25 dzieci: 16 dziewczynek i 9 chłopców. Bardzo chętnie rysujemy, wycinamy; lubimy różne prace plastyczne. Budujemy z klocków. Jesteśmy energiczni, uśmiechnięci, radośni czasami rozrabiamy i się poprawiamy. Chętnie uczestniczymy w różnych zajęciach, poznajemy nowe rzeczy; śpiewamy i tańczymy.

Lubimy jak się nam czyta książki i czasami udaje nam się odpocząć. Jesteśmy na 5+

Biedronki – 6 latki

Grupa „Biedronki” to 20 roześmianych „Zerówkowiczów”

10 dziewczynek i 10 chłopców.

Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola, gdzie czekają na nas s. Ania i p. Basia. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. Bardzo lubimy wspólne zabawy, podczas których wymieniamy się pomysłami i zabawkami. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi. Kreatywność i głowa pełna pomysłów to nasza dewiza.  Jesteśmy ciekawe świata, który poznajemy poprzez zabawy dydaktyczne, tematyczne, konstrukcyjno-manipulacyjne. Podczas zajęć poznajemy litery, cyfry, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady energii.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostamy tegorocznym wyzwaniom i przygotujemy się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.