Pasowanie na Przedszkolaka

Teraz już oficjalnie – JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKAMI

W czwartek, 4 listopada w naszym przedszkolu odbyła się długo wyczekiwana uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”.

„Krasnalki” zaprezentowały  najpiękniej jak umiały to czego nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Następnie złożyły obietnicę, że od tej pory co dzień rano Ich buzie będą zawsze roześmiane, nie będą płakać i szlochać,  a za to postarają się Nas pokochać.  Będą się grzecznie bawić, zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować. Po takich obietnicach nie pozostało już nic innego jak PASOWANIE na PRZEDSZKOLAKA za pomocą duuużej kredki, co też z radością uczyniła Siostra Dyrektor.

Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz niespodziankę. Po uroczystości czekał na nie pyszny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim nowym Przedszkolakom życzymy samych sukcesów, cudownych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.