U Marii Dąbrowskiej :)

Mimo, że mamy lipiec, to nie próżnujemy! Na naukę przez zabawę zawsze jest dobra pora.

Dlatego, też „Biedronki” i „ Motylki” we wtorki: 29 czerwca i 6 lipca skorzystały z zaproszenia pani Marty Matusiak i uczestniczyły w warsztatach z językiem angielskim zorganizowanych w bibliotecznym ogrodzie. Tematem przewodnim pierwszych zajęć była bajka „Shark in the Park”. Dzieci poznawały słówka w języku angielski, uczestniczyły w proponowanej animacji oraz w ciekawych zabawach: kalambury, bingo oraz wesołej zabawie  z zielonym smokiem. Z niedowierzaniem słuchały czytanej bajki „Shark in the Park”,  bo czy to możliwe, żeby w parku był rekin? A może, jednak…

W kolejny wtorek ponownie spotkaliśmy się z panią Kasią z Early Stage, by tym razem przenieść się w… „the world of animals and colors”  I tym razem nie wszystko było oczywiste, bo czy istnieje np. niebieski koń? Za to oczywista była świetna zabawa z językiem angielskim i dobry humor przedszkolaków.

Dziękujemy Gminnej Bibliotece w Komorowie i pani Kasi z Early Stage za zaproszenie nas na warsztaty i wspaniałe zajęcia.