SPRINTEM DO MARATONU

      Po raz trzeci dzieci z grupy „Biedronki” miały szansę razem z przedszkolaki z całej Polski dołączyć do grona małych maratończyków, biorąc udział w VI edycji Ogólnopolskiego Programu „Sprintem do maratonu”.

Nasze przedszkolaki były bardzo podekscytowane i chętne do udziału w biegu. Po krótkiej rozgrzewce, złożeniu ślubowania i zaśpiewaniu hymnu „Sprintem do maratonu”, dzieci dostały numery startowe i udały się na plac I. Paderewskiego, gdzie stanęły na linii startu. Biegła cała nasza grupa. Razem „Biedronki” pokonały dystans 2000 m.

Każdy uczestnik „Maratonu” otrzymał kolorowy medal z logo biegu, okolicznościowy dyplom oraz niespodziankę.

       Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu dla zdrowia i kondycji z całymi rodzinami.