1 WRZEŚNIA – PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE :) WRACAMY DO PRZEDSZKOLA

1 WRZEŚNIA ROZPOCZYNAMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY.

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola odbywa się w następujących godzinach:

3 latki – 7.00 – 8.30

4 latki – 7.00 – 8.30

5 latki – 7.00 – 8.30

6 – latki – 8.00 – 8.30

Procedury związane z powrotem do przedszkola:

• Wprowadzamy w przedszkolu tzw. „Strefę Rodzica”, poza którą osoby postronne (też Rodzice/Opiekunowie prawni)  nie będą mieli wstępu. (nie dotyczy grupy Krasnalki w okresie adaptacji)
  • Rodzice mogą wchodzić z dziećmi wyłącznie do przestrzeni wspólnej podmiotu z zachowaniem  wszelkich procedur bezpieczeństwa – maseczka, dezynfekcja rąk – dorośli.
  • Dla Rodziców przyprowadzających dzieci do przedszkola jest wystosowana ankieta – wywiad (przynosimy wypełniony 1 września)

Wywiad z rodzcami – do pobrania

• Dzieci są przyprowadzane/odbierane z Przedszkola wyłącznie przez osoby zdrowe,
  • Zabezpieczamy Przedszkole we wszelkie środki higieniczne potrzebne do bieżącej pracy przedszkola (płyny dezynfekujące przy wszystkich wejściach do Przedszkola).
  • Dzieci będą korzystały z placów zabaw, który będzie dezynfekowany na bieżąco.
  • Przedmioty i sprzęty, których nie można skutecznie dezynfekować zostają usunięte z sal dydaktycznych.
  • Codziennie po zakończonych zajęciach sale zajęć będą ozonowane.
  • Dezynfekcja powierzchni dotykowych i zachowanie stałej czystości ciągów komunikacyjnych odbywać się będzie na bieżąco,
  • Do pracy w Przedszkolu będą przychodziły jedynie zdrowe osoby, bez jakichkolwiek objawów wskazujących na chorobę,
  • Posiadamy pomieszczenie, które wykorzystamy na odizolowanie osoby w przypadku zdiagnozowania objawów chorobowych.

Dni adaptacyjne dla dzieci 3-letnich.

31. 08 – 2. 09 w godzinach 10.00 – 12.00. Zajęcia z Rodzicami, wg. wcześniej podanych informacji.