„Mała książka – wielki człowiek”

W czwartek 28 listopada grupy „Biedronki”, „Delfinki” oraz „Motylki” wybrały się do biblioteki w Komorowie, by wziąć udział warsztatach „Mała książka – wielki człowiek” zachęcających nie tylko do czytania, ale także odwiedzania biblioteki.

Spotkanie prowadził Pan Poeta w oparciu o „Pierwsze czytanki dla..” pobudzające wyobraźnię, zachęcają do aktywnego uczestnictwa oraz stwarzające okazję do dobrej zabawy z książką. Dzieci własnoręcznie przygotowują zakładki – liski, nawiązujące do wiersza Wandy Chotomskiej, wykonały  swojego balonowego nietoperza na podstawie tekstu Agnieszki Frączek „Nietoperz” , a na pożegnanie dostały wyprawkę  czytelniczą – mały plecak z książką.

Dziękujemy pracownikom biblioteki za zaproszenie nas do wzięcia udziału w projekcie.

DSC_0824