„Polscy poeci dzieciom”

W piątek 15 listopada w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski pod hasłem „ Polscy poeci dzieciom”.

Do konkursu przystąpiło 37 uczestników z wszystkich grup przedszkolnych, prezentując  wiersze: „Bambo”, „Samochwała”, „Gucio”, „Kotki”, „Tydzień”, „Na wyspach Bergamutach”, „W pokoiku na stoliku”, „Krakowiaczek jeden”, „Kwoka”, „Kotek”,  „Cyrkowe figle”, „Pan Hilary”, „Leń”, „Kaczka – dziwaczka”, „Pan Pomidor”, „Zosia Samosia”,  „Skarżypyta”, „Żuk”, „Kwiatki bratki”, „Pogoda”,  „Tańcowała igła z nitką”,  „Spóźniony słowik”   oraz „Miś”, „Wilk” i „Dzik”.

       Mali artyści zachwycali naturalnością oraz swoimi umiejętnościami recytatorskim i aktorskimi, a każdy występ nagrodzony był gromkimi oklaskami.

Jury miało nie lada wyzwanie ocenić występy uczestników i przyznać miejsca, dlatego wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich przedszkolaków, którzy uczestniczyli w konkursie. Gratulujemy wszystkim odwagi i talentu artystycznego.