Wizytacja m. Weroniki w naszym Przedszkolu

22 listopad, pamiętny dzień bo mieliśmy niezwykłą wizytę. Do teatrzyków, warsztatów i innych atrakcji jesteśmy już przyzwyczajeni, ale do wizytacji (cokolwiek to słowo oznacza) to jeszcze nie. A oto co się działo:

Zaraz po śniadaniu odwiedziły nas siostry – m. Weronika, s. Laura i s. Beniamina, które pierwsze kroki skierowały do najstarszej z  naszych grup – Biedronek. Przedszkolaki zaproponowały Siostrom wspólna zabawę i nauczyły krótkich piosenek w języku angielskim.

U Krasnalków wszyscy dowiedzieliśmy się, że z bakteriami i wirusami nie ma żartów, bo atakują. A co trzeba robić? To już wie każdy Krasnalek. Dbanie o czystość i codzienną higienę to podstawa, a bakterii i wirusów do Przedszkola nie wpuszczamy.

Od Krasnalków S. Weronika z siostrami udały się do następnej grupy – Delfinki. Tutaj były tańce i piosenki, a u Motylków ciekawe rozmowy o przedszkolu i „Mocni w Duchu” w wykonaniu przedszkolaków. Każda z grup przygotowała dla M. Weroniki własnoręcznie wykonany upominek.

I tak się zakończyła wizytacja w grupach przedszkolnych.

A po obiedzie ….. czas na spotkanie z całym przedszkolnym personelem:) Też było ciekawie.